Pátek 17 Listopadu 2017
Pro17

“Vánoční závod” Mibosport Cup 3.1.2015
Publikováno: Mibosport Cup

Stalo se již tradicí, že jeden ze závodů seriálu RC modelů aut v měřítku 1/10 a 1/12 on-road a off-road MIBOSPORT CUP za podpory firem Yokomo, PELIKAN DANIEL, TRIVOX, Dubidesign a OMB, se jede o vánočních svátcích. Ani letošní závod nebude výjimkou a “Vánoční závod” se pojede v poněkud pozdějším termínu 3.1.2015. Posun termínu až na konec vánočních prázdnin je způsoben provozními důvody hotelu Sport v Hrotovicích, který by nebyl schopen zabezpečit plnohodnotné služby, především v ubytování, v takovém standardu, na který jsou všichni zvyklí.

Další termíny seriálu závodů MIBOSPORT CUP jsou již dány a měnit se nebudou. Čtvrté kolo se pojede o týden dříve než bylo původně oznámeno a to 14.2.2015 a závěrečný závod včetně slavnostního vyhlášení vítězů se uskuteční o měsíc později, tedy 14.3.2015.

Po dvou odjetých závodech jsou lídry v jednotlivých kategoriích tito jezdci:

On-road:

Modified: Kuba Šimurda
Stock LRP: René Kölbel
Formula: René Kölbel
1/12: Marcell Wostalek

Off-road:

Buggy 2WD: Martin Bayer
Buggy 4WD: Martin Bayer

Protože se do celkového pořadí započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti závodů seriálu a tímto třetím kolem se dostáváme do druhé poloviny, bude nyní již záležet na každém bodu. Bodové rozdíly mezi jednotlivými jezdci jsou v této fázi ještě zanedbatelné a každý dobrý výsledek může posunout jezdce o mnoho příček kupředu.

 
Zdroj: RCmedia / Mibosport Cup
Foto: Mibosport Cup
 
CZ: Copyright © Všecha práva vyhrazena. Fotografie nejsou určeny ke stahovaní, sdílení a jinému použití mimo RCmedia, máte-li o některou zájem napište nám zde.
 
EN: Copyright © All rights reserved. The photography are not allowed to be downloaded, shared, used on social networks or beyond personal use. If you are interested in them, contact us here.