Úterý 26 Září 2017
Zář28

MIBOSPORT Cup Offroad Club Rd. 4
Publikováno: Off-Road

V sobotu 27.9.2014 se konal poslední závod letní sezóny MIBOSPORT Cup Off-road Club v Mibosport Off-road Aréně v Třebíči. Opět, jako v minulém závodě, se jelo systémem šesti finálových jízd z čehož se započítávalo pět nejlepších. Startovalo se vždy z obráceného roštu z předešlé finálové jízdy a do prvního finále se pořadí vylosovalo. Startovní rošt byl rozmístěn tak, aby první startovní pozice byla zvýhodněna o zhruba půl kola proti poslední.

Buggy 2WD

V kategorii Buggy 2WD, kde startovalo 10 závodníků, se nejvíce dařilo Radku Flekovi, který si díky svým výkonům užíval starty z posledního místa. Tentokráte se technické problémy vyhnuly Dominiku Maškovi a tak mohl uplatnit celý svůj jezdecký potenciál a na výkonech to bylo znát. V celkovém pořadí vybojoval druhé místo za Radkem Flekem. Třetí místo si zajistil vyrovnanými výkony ve všech jízdách Marek Schiller.

Pořadí závodu 2WD:
1. Radek Flek
2. Dominik Mašek
3. Marek Schiller

Buggy 4WD

V kategorii Buggy 4WD startovalo 7 pilotů. Od první finálové jízdy sváděli souboj o vítězství Vojtěch Flek a Dominik Šulc. Zvláště Dominik Šulc jezdil s vysokým nasazením. Jednu z finálových jízd dojížděl s vylomeným tlumičem. Na vítězství to ovšem nestačilo. Rychlejší a i více štěstí měl Vojta Flek, který se nakonec radoval z vítězství. Třetí místo vybojoval na domácí trati Pavel Holčák.

Pořadí závodu 4WD:
1. Vojtěch Flek
2. Dominik Šulc
3. Pavel Holčák

Letní MIBOSPORT Cup Off-road Club skončil posledním závodem a nyní již nás čeká Mibosport Cup 2014/2015, který začíná již 1.11. v hrotovické aréně hotelu Sport.

Zdroj: RCmedia / Mibosport Cup

CZ: Copyright © Všecha práva vyhrazena. Fotografie nejsou určeny ke stahovaní, sdílení a jinému použití mimo RCmedia, máte-li o některou zájem napište nám zde.