Čtvrtek 23 Listopadu 2017
Úno7

Před čtvrtým závodem Mibosport Cup 2016/17
Publikováno: Mibosport Cup

Čtvrtý, předposlední závod ze seriálu závodů RC modelů aut v měřítku 1/10 on-road a off-road MIBOSPORT CUP 2016/17 organizovaný týmem Michala Boka za podpory firem Yokomo, Schumacher, Highest, Muchmore, Axon, Hobbywing, Pink, Blitz, Pelikan Daniel, Trivox, DFcreative a LMI se uskuteční v sobotu 11.2.2017 již tradičně ve sportovní hale hotelu Hotel-Sport v Hrotovicích, CZ.

K pondělnímu podvečeru je přihlášeno prozatím 116 jezdců z osmi evropských států. V kategoriích on-road je přihlášeno celkem 55 jezdců z toho v kategorii Modified: 7, Stock LRP: 21, Formula: 21 a 1/12: 6. V kategoriích off-road je přihlášeno celkem 62 závodníků z toho v kategorii Buggy 2WD: 37 a Buggy 4WD: 25.

Novinkou pro čtvrtý závod v kategorie Buggy 2WD i 4WD bude možnost nasadit do závodu pouze dvě kompletní sady pořadatelem označených pneumatik. Všechny disky budou označeny speciálními číslovanými samolepkami. Toto pravdidlo nijak nepodmiňuje zakoupení předepsaných pneumatik od pořadatele.

Po třech odjetých závodech jsou lídři v průběžném pořadí jednotlivých kategorií následující: on-road - kategorii Modified se do čela dostal Oliver Haránek. V kategorii Stock LRP lídrem zůstává i po třech závodech Phillip Neudinger. Stejně tak v kategorii Formula: Herbert Weber a v kategorii 1/12 Tomáš Lipták. V obou kategoriích off-road Buggy 2WD i 4WD zůstává lídrem průběžného pořadí po třech závodech Martin Bayer.

Opět bude přítomen EFRA rozhodčí, který bude dbát na dodržování pravidel a fair-play závodění. Nebudou chybět ani populární RC girls. Při vyhlášení výsledků závodu budou mimo pohárů předány též ceny od firem Highest a Axon.

 
Zdroj: Mibosport Cup
Foto: Mibosport Cup
 
CZ: Copyright © Všecha práva vyhrazena. Fotografie nejsou určeny ke stahovaní, sdílení a jinému použití mimo RCmedia, máte-li o některou zájem napište nám zde.
 
EN: Copyright © All rights reserved. The photography are not allowed to be downloaded, shared, used on social networks or beyond personal use. If you are interested in them, contact us here.