Čtvrtek 23 Listopadu 2017
Led1

Před třetím závodem Mibosport Cup 2015/16
Publikováno: Mibosport Cup

Na úvod nám dovolte popřát Vám do nového roku 2016 vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a mnoho osobních i sportovních úspěchů. Závodnické štěstí budete potřebovat již 9. ledna 2016, kdy pokračujeme třetím kolem seriálu závodů RC modelů aut v měřítku 1/10 on-road a off-road MIBOSPORT CUP za podpory firem Yokomo, Schumacher, Highest, PELIKAN DANIEL, TRIVOX, Dubidesign, DFcreative a OMB, které se uskuteční ve sportovní hale Hotel-Sport v Hrotovicích.

Ke třetímu závodu sezóny 2015/2016 je do této chvíle přihlášeno 187 pilotů v 6-ti kategoriích. Do Off-road kategorií je přihlášeno celkem 108 jezdců z toho do Buggy 2WD 60 a do Buggy 4WD 48. V On-road kategoriích je počet přihlášených následující: Formula - 24, 1/12 - 14 jezdců, LRP Stock 23 a Modified 18, tedy celkem 79 pilotů. Opět se sjede velká konkurence ze sedmi zemí. Počet přihlášených zahraničních účastníků je 125, jen Rakušanů je přihlášeno 89 a s nadsázkou by se dalo říci, že se jedná o mistrovství Rakouska. Německých pilotů je přihlášeno nejvíce v celé historii Mibosport Cup, a to 17. Opět přijedou piloti z Estonska, Finska a Maďarska. Účast českých závodníků je pouhých 62.

Po druhém závodě jsou průběžnými lídry v jednotlivých kategoriích:

  • 2wd Buggy - Martin Wollanka
  • 4wd Buggy - Michal Orlowski
  • 1/12 - Tomáš Lipták
  • Formula - Herbert Weber
  • Stock - Jürgen Horn
  • Modified - Patrick Gollner

Stavba obou drah bude probíhat opět od pátečního rána a můžeme potvrdit začátek tréninků na obou drahách od 16:00 hod.

 
Zdroj: Mibosport Cup
Foto: Mibosport Cup
 
CZ: Copyright © Všecha práva vyhrazena. Fotografie nejsou určeny ke stahovaní, sdílení a jinému použití mimo RCmedia, máte-li o některou zájem napište nám zde.
 
EN: Copyright © All rights reserved. The photography are not allowed to be downloaded, shared, used on social networks or beyond personal use. If you are interested in them, contact us here.