Pátek 17 Listopadu 2017
Čer5

Změna terminu Mibosport Off-road Meeting
Publikováno: Off-Road

Na základě oznámení o možných výlukách v dodávkách elektřiny v místě konání Mibosport Off-road Meeting v termínu 20.-21.6.2015, bylo rozhodnuto přesunout Mibosport Off-road Meeting na termín posledního závodu:

12.-13.9.2015

Nový termín pro Mibosport Off-road Meeting byl vybrán i s ohledem na fakt, že by to mohla být pro některé zahraniční jezdce finální příprava na světový šampionát 1/10 Buggy 2WD a 4WD, který se koná v Japonsku v Yatabe Arena.

Náhradní termín za poslední závod, na který byl přeložen Mibosport Off-road Meeting, byl zvolen prázdninový: 1.8.2015

Michal Bok, promotér MIBOSPORT Cup: “Rozumím tomu, že každá změna termínové listiny není úplně ideální. Ale v tomto případě nastalé okolnosti a nutnost operativně změnit termíny spíše Mibosport Off-road Meeting pomohou, než by mu mohly uškodit. 1.8.2015 proběhne jednodenní závod systémem Reedy race a v září 12.-13. se budu těšit s Vámi na dvoudenním vyvrcholení letní off-roadové sezóny na Mibosport Off-road Meeting”.

 
Zdroj: Mibosport Cup
Foto: RCmedia © Šárka Tomanová
 
CZ: Copyright © Všecha práva vyhrazena. Fotografie nejsou určeny ke stahovaní, sdílení a jinému použití mimo RCmedia, máte-li o některou zájem napište nám zde.
 
EN: Copyright © All rights reserved. The photography are not allowed to be downloaded, shared, used on social networks or beyond personal use. If you are interested in them, contact us here.